СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»: ОПЕРАТИВНО, ЗРУЧНО, КОМФОРТНО

        В «АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» функціонує Сервісний Центр обслуговування клієнтів. Головна мета Сервісного центру - надання якісних послуг за принципом «єдиного вікна». Пріоритети діяльності Сервісного центру обслуговування клієнтів - економія часу замовника; оперативність у вирішенні питань, поєднана з високою якістю обслуговування; формування прозорого інформаційного середовища з питань надання послуг.

        Послуги Сервісного Центру обслуговування клієнтів є загальнодоступними для юридичних, фізичних осіб-підприємців та населення Чернігівської області. Ми відкриті до діалогу з кожним відвідувачем та співпраці з кожним замовником послуг.

        Для отримання послуг можна звернутися безпосередньо до відділу прийому замовлень Сервісного Центру обслуговування клієнтів у м. Чернігові або у відокремлені підрозділи АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», що розташовані в районних центрах Чернігівської області за нижче вказаною адресою.

        Також, можна дистанційно замовити послуги, скориставшись особистим кабінетом на веб-сайті АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» за посиланням «Особистий кабінет», керуючись “Інструкцією”.

        Адміністратори Сервісного Центру обслуговування клієнтів приймають заяви на всі послуги, що надає АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО». Ознайомитись з переліком послуг можна за посиланням «Перелік послуг, що надаються Оператором».

        Наші фахівці докладуть максимум зусиль, щоб допомогти Вам отримати якісні сервісні послуги у найкоротші терміни та згідно з діючим законодавством України.

 

Контакти Сервісних Центрів обслуговування клієнтів
АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»