Проект інвестиційної програми АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік

У відповідності до статті 6 Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», та на виконання п. 2.1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а також з метою забезпечення прозорості та публічності, АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» повідомляє про початок процедури відкритого обговорення Проекту інвестиційної програми АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

Пропозиції та зауваження до оприлюдненого Проекту інвестиційної програми на 2021 рік надаються шляхом оформлення письмового та/або електронного звернення (із відповідним обґрунтуванням) до АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», за адресою: вул. Гонча (Горького), 40, м. Чернігів, Україна, 14000, e-mail: kanc@energy.cn.ua у термін з 22.09.2020 по 01.10.2020 включно.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у даному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

*Вартість заходів внесених до проекту інвестиційної програми 2021 року вказано орієнтовно, кінцеву вартість буде визначено відповідно до закону України «Про публічні закупівлі» при проведенні торгів через електронну систему торгів PROZORO.