СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ АТ«ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»: ОПЕРАТИВНО, ЗРУЧНО, КОМФОРТНО

В «АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» функціонує Сервісний Центр обслуговування клієнтів. Головна мета Сервісного Центру -  надання якісних  послуг за принципом  «єдиного вікна». Пріоритети діяльності Сервісного Центру обслуговування клієнтів - економія часу замовника; оперативність у вирішенні питань, поєднана з високою якістю обслуговування; формування прозорого інформаційного середовища з питань надання послуг.

Послуги Сервісного Центру обслуговування клієнтів є загальнодоступними для юридичних,  фізичних осіб-підприємців та населення Чернігівської області. Ми відкриті до діалогу з кожним відвідувачем та співпраці з кожним замовником послуг.

Для отримання послуг можна звернутися безпосередньо до відділу прийому замовлень Сервісного Центру обслуговування клієнтів у м. Чернігові або у відокремлені підрозділи АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», що розташовані в районних центрах Чернігівської області.

Також, можна дистанційно замовити послуги, через особистий кабінет на веб-сайті АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» за посиланням «Особистий кабінет», керуючись “Інструкцією”. Ряд послуг(робіт) АТ ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО надає на підставі публічного договору про надання послуг та публічного договору про виконання робіт. Ознайомитися з переліками послуг та робіт, що надаються (виконуються) АТ “ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО” на підставі публічного договору та відповідними договорами, можна за посиланням.

Адміністратори Сервісного Центру обслуговування клієнтів приймають заяви на всі сервісні послуги, які надає Сервісний Центр обслуговування клієнтів  АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО». Ознайомитись з переліком послуг можна за посиланням «Перелік послуг (робіт), що надаються АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

Наші фахівці докладуть максимум зусиль, щоб допомогти Вам отримати якісні сервісні послуги у найкоротші терміни та згідно з діючим законодавством України.

 

КОНТАКТИ СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»