Неправомірне використання мереж Товариства

Відокремленими підрозділами АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» (далі по тексту Товариство) було проведено обстеження опор ПЛ 0,4-10 кВ та виявлено самовільний підвіс технічних засобів та мереж сторонніх організацій, що є порушенням Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» (далі по тексту Закон) та Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики:  

  Товариство звертається до власників даних мереж з вимогою демонтувати обладнання та мережі в 30-ти денний термін від дати оприлюднення інформації.

У разі ігнорування даної інформації мережі будуть демонтовані представниками Товариства. Власник не несе відповідальності за втрату технічних характеристик технічних засобів телекомунікацій в результаті їх демонтажу (п. 40 Правил). Демонтоване обладнання можна отримати у відповідних відокремлених підрозділах Товариства, надавши відповідні документи, підтверджуючі право власності та, відшкодувавши витрати Товариства пов’язані з демонтажем ВОЛЗ.