Проект других змін до інвестиційної програми АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" на 2021 рік

У відповідності до статті 6 Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», та на виконання п. 2.1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а також з метою забезпечення прозорості та публічності, АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» повідомляє про початок процедури відкритого обговорення Проєкту змін до інвестиційної програми АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

Пропозиції та зауваження до оприлюдненого Проєкту змін до інвестиційної програми на 2021 рік надаються шляхом оформлення письмового та/або електронного звернення (із відповідним обґрунтуванням) до АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», за адресою: вул. Гонча (Горького), 40, м. Чернігів, Україна, 14000, e-mail: kanc@energy.cn.ua у термін з 06.05.2021 по 16.05.2021 включно.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у даному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

*Вартість заходів внесених до проєкту змін до інвестиційної програми 2021 року вказано орієнтовно, кінцеву вартість буде визначено відповідно до закону України «Про публічні закупівлі» при проведенні торгів через електронну систему торгів PROZORO.

Проект других змін до інвестиційної програми АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" на 2021 рік