СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ АТ«ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»: ОПЕРАТИВНО, ЗРУЧНО, КОМФОРТНО

В «АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» функціонує Сервісний Центр обслуговування клієнтів. Головна мета Сервісного Центру -  надання якісних  послуг за принципом  «єдиного вікна». Пріоритети діяльності Сервісного Центру обслуговування клієнтів - економія часу замовника; оперативність у вирішенні питань, поєднана з високою якістю обслуговування; формування прозорого інформаційного середовища з питань надання послуг.

Послуги Сервісного Центру обслуговування клієнтів є загальнодоступними для юридичних,  фізичних осіб-підприємців та населення Чернігівської області. Ми відкриті до діалогу з кожним відвідувачем та співпраці з кожним замовником послуг.

Для отримання послуг можна звернутися безпосередньо до відділу прийому замовлень Сервісного Центру обслуговування клієнтів у м. Чернігові або у відокремлені підрозділи АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», що розташовані в районних центрах Чернігівської області.

Адміністратори Сервісного Центру обслуговування клієнтів приймають заяви на всі сервісні послуги, які надає Сервісний Центр обслуговування клієнтів  АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО». Ознайомитись з переліком послуг можна за посиланням «Перелік послуг (робіт), що надаються АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

Наші фахівці докладуть максимум зусиль, щоб допомогти Вам отримати якісні сервісні послуги у найкоротші терміни та згідно з діючим законодавством України.

 

КОНТАКТИ СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»