Всі новини
1 2 3 4 5
19 липня 2024, 09:05
Третій день поспіль на відновлювальних роботах: ліквідація наслідків негоди триває
Третій день поспіль працівники відокремлених підрозділів АТ «Чернігівобленерго» ліквідовують наслідки негоди, що прокотилася Чернігівщиною 17 і 18 липня. Станом на 7 ранку 19 липня без електропостачання залишалося близько 11 тисяч споживачів у 75 населених пунктах області. Найбільше дісталося Ріпкинщині – тут без світла нараховувалося аж 4041 домогосподарство.
18 липня 2024, 16:32
Потрібна допомога!
Шановні колеги! У нашій великій енергетичній родині сталася біда. Серйозного лікування потребує Анна Ільченко – дружина електромонтера з експлуатації розподільних мереж Новгород-Сіверської дільниці Корюківського РЕМ Владислава Ільченка. Тиждень тому їй поставили діагноз «астроцитома grade 2-3 головного мозку».
18 липня 2024, 09:38
Ліквідовуємо наслідки негоди: без електропостачання залишається близько 9 тисяч споживачів
17 липня Чернігівщиною пройшлася негода . Пориви вітру, дощ та гроза наробили чимало лиха у різних куточках області. Не обійшлося і без пошкоджень електромереж. Ще з вечора оперативно-виїзні бригади відокремлених підрозділів АТ «Чернігівобленерго» роз’їхалися на ремонти, однак до ранку пошкоджень додалося. Станом на 13 годину 18 липня без електропостачання через несприятливі погодні умови залишається близько 9 тисяч споживачів..
16 липня 2024, 17:00
Сприяємо власній генерації: спрощена процедура встановлення генераційних установок
У той складний період, в якому зараз перебуває українська енергосистема, одним із варіантів забезпечення окремих підприємств великого, середнього та малого бізнесу, а то і домогосподарств безперебійним електропостачанням може стати власна генерація. Й АТ "Чернігівобленерго" готове усіляко посприяти тим, хто задумався над її встановленням!
16 липня 2024, 12:23
Запитай в енергетика: складнощі зв’язку з кол-центром
Чому останнім часом фактично неможливо додзвонитися в кол-центр АТ «Чернігівобленерго», щоб поспілкуватися з оператором? Більше того, іноді система навіть не ставить дзвінок у чергу, а просто одразу ж від’єднує. Як у такому випадку залишити заявку або ж дізнатися потрібну інформацію?
16 липня 2024, 09:23
Зміни у ГПВ: чого чекати споживачам
Шановні споживачі! Сьогоднішнє розпорядження Регіонального диспетчерського центру НЕК «Укренерго» щодо одночасного введення протягом усього дня чотирьох черг Графіка погодинних відключень (ГПВ) стало великою несподіванкою і справжнім ударом не лише для вас, а і для нашої компанії. Ще вчора ввечері, перероблюючи наш графік «три через три», в якому пів доби мали бути задіяні одразу чотири черги, ми були впевнені, що гірше бути не може. Та, як виявилося, може…
1 2 3 4 5