Всі новини
1 2 3 4 5
17 червня 2021, 16:18
Електробезпека під час літніх канікул
Літні канікули – найочікуваніша пора для кожного школяра. Купа вільного часу, поїздки на море, прогулянки з друзями на свіжому повітрі... Та в той же час це і досить небезпечний період, адже більшість нещасних випадків із дітьми припадає саме на нього
10 червня 2021, 10:18
Понад дві тисячі щеплень за 8 днів: в АТ «Чернігівобленерго» закінчився перший етап вакцинації від коронавірусу
В АТ «Чернігівобленерго» закінчився перший етап вакцинації персоналу від коронавірусу. Усього щеплення зробили 2213 працівників структурних та відокремлених підрозділів компанії
08 червня 2021, 09:47
Прилуцький РЕМ – знову перший: в АТ «Чернігівобленерго» пройшов ІІ Чемпіонат з міні-футболу
Ось і скінчилися чергові футбольні баталії серед команд структурних та відокремлених підрозділів АТ «Чернігівобленерго». У суботу, 5 червня, 11 команд доводили, що на футбольному полі вони – наймайстерніші та найенергійніші.
03 червня 2021, 14:29
ГОТУЄМОСЯ ВБОЛІВАТИ: В АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» ПРОЙДЕ ІІ ЧЕМПІОНАТ З МІНІ-ФУТБОЛУ
Футбольний турнір серед команд топ-керівників енергетичних компаній тільки-но закінчився, а чернігівські енергетики вже готуються до наступного. Щоправда, цього разу за футбольну першість змагатимуться лише свої – команди структурних та відокремлених підрозділів АТ «Чернігівобленерго».
02 червня 2021, 15:27
ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»: ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ
Немає більшого щастя у світі, ніж дитяча посмішка. Це добре знає кожен дорослий. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким воно буде.
02 червня 2021, 09:58
Срібло в топ-турнірі: команда керівного складу АТ «Чернігівобленерго» позмагалася з колегами у міні-футбол
28 травня відбулися уже традиційні, треті за ліком, змагання з міні-футболу серед керівного складу енергетичних компаній «Топ Енергія Чернігів». Змагання були започатковані в 2019 році Головою правління АТ «Чернігівобленерго» Михайлом Ільницьким в місті Прилуки і зібрали тоді три команди топ-керівників: збірні товариств «Чернігівобленерго», «Сумиобленерго» та «Полтаваобленерго».
1 2 3 4 5