Всі новини
1 2 3 4 5
22 січня 2022, 08:47
Привітання із Днем Соборності України Голови правління АТ «Чернігівобленерго» Михайла Ільницького
Дорогі друзі! Щороку 22 січня всі українці відзначають особливе свято – День Соборності України, яке нагадує нам, що Україна – єдина держава, яка не ділиться на Схід і Захід, Північ і Південь, а всі ми – єдиний народ!
20 січня 2022, 19:56
Ігор Лапигін: "Кібербезпека ніколи не зупиняється на одному заході та на одному програмному продукті"
Було б неправильним і злочинним пускати на самоплив те, що відбувається навколо об'єктів критичної інфраструктури. На цьому наголосив директор з інформаційних технологій AT "Чернігівобленерго" Ігор Лапигін під час свого виступу в ток-шоу Energy Freedom by Energy Club.
19 січня 2022, 10:21
Бустерна доза: чернігівські енергетики ревакцинуються
17 січня працівники АТ «Чернігівобленерго» почали щеплюватися бустерною дозою вакцини від коронавірусу. Оскільки перші два рази щеплення у компанії проводилось вакциною «CoronaVac» компанії «Sinovac Biotech», для ревакцинації енергетикам запропонували інший препарат – «Comirnaty» від «Pfizer-BioNTech», як і радять у Міністерстві охорони здоров’я.
18 січня 2022, 21:07
Знайомство з роботою підприємства: АТ "Чернігівобленерго" відвідали депутати обласної ради
У п’ятницю, 14 січня, з ознайомчим візитом АТ «Чернігівобленерго» відвідали депутати обласної ради. Разом із Головою правління Товариства Михайлом Ільницьким, який також представляє інтереси виборців у цьому скликанні обласної ради, ознайомились з роботою серця компанії – серверної та диспетчерської, а також обговорили низку проблемних питань енергетичної галузі.
17 січня 2022, 10:44
Чернігівські МЕМ: «У нашому колективі немає жодної вуглинки, яка б руйнувала його негативом»
А ми продовжуємо знайомити споживачів з відокремленими підрозділами АТ «Чернігівобленерго», працівники яких роблять усе можливе (а інколи й неможливе), щоб забезпечити кожного споживача області якісним і безперебійним електропостачанням. І сьогодні розповімо про особливий підрозділ – Чернігівські МЕМ.
15 січня 2022, 15:18
Негода не вщухає: працівники АТ "Чернігівобленерго" продовжують усувати наслідки аварійних відключень
Уже цілу добу на місцях аварійних відключень у посиленому режимі працюють чернігівські енергетики, проте ситуація і досі залишається критичною – у список адрес, які залишилися без електропостачання, чи не щохвилини додаються нові.
1 2 3 4 5