Всі новини
1 2 3 4 5
14 жовтня 2021, 08:32
Привітання Голови правління АТ «Чернігівобленерго» Михайла Ільницького з Днем захисника України
Шановні захисники! У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, який із 2014 року став ще й Днем захисника України, я хочу від щирого серця привітати кожного, хто уже став або готовий стати на захист своєї Батьківщини!
13 жовтня 2021, 13:13
Про подвиг не забуваємо: в АТ «Чернігівобленерго» привітали захисників
59 працівників Товариства захищали свободу і незалежність нашої держави безпосередньо в зоні проведення бойових дій. І в компанії про це жодного дня не забувають. Саме тому за традицією напередодні 14 жовтня, коли вся Україна відзначатиме одразу три свята – Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України – Голова правління АТ «Чернігівобленерго» Михайло Ільницький зібрав захисників-енергетиків, щоб привітати їх із цими (по праву їхніми!) святами.
12 жовтня 2021, 11:10
Служба технічного аудиту: нагляд за режимами споживання електроенергії і боротьба з крадіжками
У наш час сучасних технологій та новітнього обладнання фактично кожен споживач має змогу заощадити кошти на комунальних послугах, зберігаючи електроенергію. Тут вам і енергоефективне освітлення, і спеціальні системи утеплення, й енергоощадні обігрівачі і багато чого іншого. Однак так економлять далеко не всі. І досі частина споживачів намагається заощадити зовсім іншими способами – застосовуючи різні технології впливу на засоби обліку електроенергії. Але і в Операторів системи розподілу є чим на це відповісти. Отож знайомтеся – служба технічного аудиту АТ «Чернігівобленерго»!
07 жовтня 2021, 15:25
До уваги непобутових споживачів електричної енергії!
З жовтня 2021 року в АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» працює сервіс дистанційної передачі показів електролічильників для непобутових споживачів через особистий кабінет «E-Svitlo».
06 жовтня 2021, 12:54
Корпоративні інновації: першого переможця визначено!
Із 1 липня на інформаційному порталі АТ «Чернігівобленерго» було запущено нову платформу – «Корпоративні інновації». Уже за перші два місяці функціонування платформи на розгляд комісії було подано шість проєктів різних напрямків, і навіть визначено переможця.
05 жовтня 2021, 09:11
Конкурс професійної майстерності в АТ «Чернігівобленерго»: визначали найкращих
1 жовтня на полігоні відокремленого підрозділу Ніжинського РЕМ відбувся щорічний конкурс професійної майстерності серед працівників АТ «Чернігівобленерго». Усі відокремлені підрозділи були представлені збірними командами.
1 2 3 4 5