Всі новини
2 3 4 5 6
15 грудня 2021, 09:04
Психофізіологічна експертиза працівників: обов’язкова складова безпеки праці в АТ «Чернігівобленерго»
Попри технічний прогрес та автоматизацію окремих видів робіт робота працівників багатьох галузей промисловості (в тому числі й енергетиків) і досі залишається небезпечною, адже часто проходить в екстремальних та аварійних ситуаціях. Для того, щоб мінімізувати їх негативні наслідки для персоналу в АТ «Чернігівобленерго» проводять психофізіологічну експертизу працівників.
14 грудня 2021, 09:34
Вшановуємо ліквідаторів!
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
10 грудня 2021, 10:22
Врятуйте чиєсь життя: чернігівські енергетики знову стали донорами крові
Наші енергетики знову відгукнулися на заклик Центру крові. Ось тільки окремих днів для централізованої здачі крові вирішили не виділяти – протягом місяця усі працівники Товариства, які виявили бажання стати донорами, приходили в Центр у зручний для них час. Іще частина планує відвідати його найближчим часом.
08 грудня 2021, 18:05
Знеструмлені ПЛ: на Чернігівщину прийшла негода
Із 6 грудня мешканці всіх районів області могли спостерігати нестійкі погодні умови – сніг, мокрий сніг і дощ постійно змінювали одне одне, пориви вітру то посилювалися, то послаблювалися, температура коливалася з плюса на мінус. Усе це в результаті призвело до перебоїв в електропостачанні.
07 грудня 2021, 09:52
ХХ Чемпіонат України з міні-футболу: команда АТ «Чернігівобленерго» повернулася із Трускавця
Із 22 до 26 листопада у Трускавці (Львівська область) проходив ювілейний (уже 20-тий!) Чемпіонат України з міні-футболу серед аматорських команд енергокомпаній. На правах переможця минулих змагань приймало Чемпіонат АТ «Житомиробленерго». Змагалося за перемогу 12 команд, в тому числі і команда нашого Товариства.
06 грудня 2021, 13:04
Привітання Голови правління АТ «Чернігівобленерго» Михайла Ільницького з Днем Збройних Сил України
Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України, захисники української держави!
2 3 4 5 6