Всі новини
2 3 4 5 6
27 квітня 2022, 13:52
Крадіжки обладнання: місцеві мешканці залишають своїх земляків без електропостачання
Чи не щодня працівники нашого підприємства стикаються із проблемою крадіжок пошкодженого електрообладнання. Користуючись тим, що воно не знаходиться під напругою, місцеві мешканці розбирають його на власні потреби, неначе не розуміючи, що цим самі ж затягують появу світла у своїх домівках.
23 квітня 2022, 13:00
Привітання Голови правління АТ "Чернігівобленерго" Михайла Ільницького з Великоднем
Дорогі друзі! Прийміть мої найщиріші привітання з Великим святом Воскресіння Христового!
21 квітня 2022, 11:06
Оплачувати рахунки за електроенергію потрібно і у воєнний час!
20 квітня закінчився період оплати березневих рахунків за електроенергію. Однак вимушені констатувати, що чимала частина споживачів Чернігівської області з якихось причин цих оплат так і не зробила. Як результат, з’явилася значна заборгованість за надані послуги з розподілу електричної енергії перед АТ «Чернігівобленерго».
19 квітня 2022, 09:50
АТ "Чернігівобленерго" щиро дякує колегам та друзям за допомогу!
Працівники АТ «Чернігівобленерго» вкотре дякують своїм колегам та друзям! Усі ви вкотре довели, що енергетики України – одна велика дружна спільнота, де у скрутний момент є на кого покластися, де кожен готовий прийти на допомогу іншому!
15 квітня 2022, 14:48
Зі світлом: кількість знеструмлених споживачів на Чернігівщині меншає
Незважаючи на критичний стан електромереж області, працівники АТ «Чернігівобленерго» продовжують робити усе можливе, щоб максимально заживити своїх споживачів.
10 березня 2022, 09:59
До уваги мешканців Чернігівської області!
Чернігівські енергетики продовжують робити усе можливе для стабільної роботи енергетичного комплексу області. Завдяки їм у максимально короткий термін відновлюється електропостачання для більшості критично важливих об’єктів, що забезпечують життєдіяльність Чернігова та області.
2 3 4 5 6