Всі новини
4 5 6 7 8
12 липня 2021, 10:47
Надання першої домедичної допомоги: у День охорони праці енергетики провели чергове практичне заняття
Щороку Державна служба України з питань праці визначає перелік найнебезпечніших професій у країні. І щороку до цього переліку потрапляють професії з галузі енергетики.
07 липня 2021, 13:27
Електробезпека під час риболовлі
30 червня закінчився термін дії заборони на вилов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівщини, яка була встановлена на період нересту риб та відтворення інших водних біоресурсів.
06 липня 2021, 13:16
Електрощитові: хто відповідає за їх обслуговування?
Уявити життя сучасної людини без електрики просто неможливо. Радіо і телебачення, інтернет, численні види зв’язку, робота побутових приладів, опалення та кондиціонування повітря, освітлення – це лише незначна частина застосування електрики в сучасному світі.
02 липня 2021, 15:18
За яскравими враженнями: тури вихідного дня для чернігівських енергетиків
Що звикли робити українці вихідними? Прибирати, прати, готувати і аж ніяк не відпочивати. А ось вихідні працівників АТ «Чернігівобленерго» часто проходять зовсім по-іншому. Щоб розірвати рутинне коло домашніх справ енергетиків, профспілковий комітет товариства регулярно організовує для них тури вихідного дня.
01 липня 2021, 17:08
Співпраця з громадами: ОТГ Чернігівської області заздалегідь отримуватимуть інформацію про планові перерви в електропостачанні
АТ «Чернігівобленерго» має декілька каналів для інформування споживачів електроенергії про заплановані тимчасові перерви в електропостачанні, серед яких офіційний вебсайт, чат-боти у Viber і Telegram, особистий кабінет і мобільний додаток «E-Svitlo», SMS-повідомлення і телефонія.
27 червня 2021, 13:00
Привітання Голови правління АТ «Чернігівобленерго» Михайла Ільницького з Днем Конституції України
Дорогі друзі! Сьогодні наша держава відзначає особливе свято – День Конституції України! Рівно чверть століття тому в українців з’явився основний закон, який уже тоді наблизив нас до країн із розвинутою демократією, а також остаточно закріпив нашу незалежність.
4 5 6 7 8