Всі новини
1 2 3 4 5
05 червня 2024, 16:30
Герої не вмирають...
Страшна звістка сколихнула сьогодні наше Товариство… 3 червня у районі Білогурівки Луганської області загинув наш колега – начальник підрозділу охорони Іван Купрієнко. У автомобіль захисників, де перебував і він, просто під час руху влучив ворожий снаряд…
05 червня 2024, 13:48
Графік погодинних відключень: плануйте свою роботу і відпочинок заздалегідь
Щодня НЕК «Укренерго» доводить Операторам системи розподілу (обленерго) граничні величини споживання електричної енергії та потужності на наступний день. Вимушені констатувати: протягом останнього тижня ці величини відчутно зменшились, зате мають приблизно однакові обсяги, тож ми нарешті можемо нехай і не на 100%, але спрогнозувати обсяги відключень на наступні дні і навіть тижні (звісно, якщо ситуація в енергосистемі кардинально не зміниться на гірше!). А щоб і ви могли розпланувати свій час заздалегідь, ми створили сталий Графік погодинних відключень електроенергії (ГПВ), який так просили наші споживачі.
04 червня 2024, 08:57
Подорожуємо рідним краєм: енергетиків зустрічала Коропщина
Унікальна козацька Іллінська церква-фортеця, аналогів якій в Україні немає, Вознесенська церква, у якій зберігся настінний олійний живопис ХVІІІ століття, плавучий міст, збудований над криницею з цілющою водою, і, звісно ж, музеї – усе це енергетики змогли побачити на власні очі. А як бонус ще й Успенську церкву у Вишеньках, яка, на думку архітекторів, належить до найкращих зразків двовежних садибних храмів ХVІІІ століття в Україні.
04 червня 2024, 08:57
Підвищуємо надійність електропостачання: резервна перемичка для села, що постраждало від обстрілів
У період активної фази бойових дій на Чернігівщині це село Чернігівського району не було в окупації, зате у всіх навколишніх стояли російські військові. І, звісно ж, постійно його обстрілювали. Із 668 дворів, які тут є, протягом лютого-березня 2022-го було пошкоджено близько 500. Не дивно, що постійно потрапляли під обстріли й об’єкти електропостачання як у самому селі, так і навколо нього.
03 червня 2024, 10:22
Солодкі сюрпризи, театральні вистави та огляд талантів: заходи до Дня захисту дітей в АТ "Чернігівобленерго"
Із початком повномасштабного вторгнення свята в нашій країні перестали бути святковими. Мабуть, з цим погодиться кожен українець. Усі ми чекаємо лише одного, найважливішого свята, після якого українська дійсність точно зміниться на краще – Дня Перемоги над рашизмом. Та поки, незважаючи на такі складні часи для країни, маємо іще одне завдання – зробити так, щоб війна якомога менше відобразилася на житті найменших українців – наших дітей. Саме про це просто-таки кричить щорічне свято – День захисту дітей.
31 травня 2024, 12:30
Будьте обережними: електробезпека під час літніх канікул
Ну все! Контрольні дописані, підручники здані, свідоцтва про досягнення отримані, а отже починаються довгоочікувані літні канікули і з 1 червня школярі вже зможуть вільно розпоряджатися своїм часом. Однак, як завжди, отут і виникає «але». Під час таких тривалих канікул діти часто залишаються без нагляду дорослих і поряд із ними хочемо ми того чи ні виникає чимало небезпечних ситуацій. Безперечно, з початком повномасштабної війни вся наша дійсність – це одна велика небезпека, однак сьогодні ми нагадаємо про інше – мирну енергію, яка стає доволі небезпечною, якщо з нею поводитися неправильно або недбало. І це, звісно ж, електроенергія.
1 2 3 4 5