Персонал

Кар’єра

Ласкаво просимо до команди АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»!

Ми пропонуємо Вам побудувати кар'єру разом з нами. Які види кар'єри доступні з АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»? З операціями, які охоплюють всі сфери життя, можливості практично безмежні.

Ми шукаємо працівників, яким подобається працювати в динамічному і гнучкому середовищі та які хочуть внести інноваційні ідеї в розвиток Товариства. Цілеспрямованість, проактивність і мотивація є необхідними умовами.

Професіоналізм і висока якість персоналу - є найсильнішою стороною Товариства. Персонал Товариства складає 3000 осіб, які працюють в головному офісі та 6 регіональних відокремлених підрозділах. Працівники АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» беруть участь у внутрішніх подіях та мотиваційних програмах, користуються рівними соціальними можливостями та мають перспективи кар’єрного зростання. АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» цінує своїх працівників, надає їм комфортні умови роботи, необхідні ресурси та пропонує заробітну плату, яка на 30-40% вище ніж середня зарплата по Чернігівській області.

Якщо у Вас вже є професійний досвід і тепер ви шукаєте новий виклик? Або Ви тільки закінчили навчання і тепер шукаєте успішний початок своєї кар'єри, де Ви могли б взяти на себе відповідальність з самого початку?

Тоді ми хотіли б познайомитися з Вами!

Резюме надсилайте на електронну пошту: personal@energy.cn.ua

Ми будемо раді, якщо Ви приєднаєтеся до нашої команди!