Про компанію

Основним видом діяльності АТ «Чернігівобленерго», як Оператора системи розподілу, є проведення на підставі отриманої ліцензії господарської діяльності з розподілу електричної енергії у межах місць провадження господарської діяльності, а саме на території Чернігівської області та м.Славутич Київської області в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що перебуває у власності АТ «Чернігівобленерго» та електричних мереж інших власників, які приєднані до мереж ліцензіата.

Площа ліцензійної діяльності становить близько 31,9 тис.кв.км. Товариство постачає електроенергію 549 700 тис. побутовим споживачам та 13 400 тис. споживачам - юридичним особам.

Для транспортування електричної енергії до споживачів АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» експлуатує 34 462,014 км повітряних та 1 676,347 км кабельних ліній електропередач різних класів напруги.

Задля оптимізації внутрішніх виробничих процесів підприємства відбулося об’єднання відокремлених підрозділів АТ «Чернігівобленерго». До складу Товариства входять 6 відокремлених підрозділів: Чернігівский РЕМ, Прилуцький РЕМ, Бахмацький РЕМ, Ніжинський РЕМ, Корюківський РЕМ та Чернігівські міські електричні мережі.

Технічний розвиток енергогосподарства товариства є одним із стратегічно важливих напрямів діяльності товариства. Відновленню електромереж на високому технічному рівні, модернізації діючого обладнання, зменшенню технологічних витрат на транспортування електроенергії сприяє інвестиційна політика, яку здійснює АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО». Сьогодні в рамках існуючої Інвестиційної програми Товариство вкладає десятки мільйонів гривень в будівництво нових та реконструкцію діючих підстанцій та мереж, впроваджує нові технології в обслуговування енергообладнання. Всі досягнення АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» в електроенергетичному секторі: стабільні виробничі показники, висока ділова репутація – це результат професійної, цілеспрямованої праці колективу підприємства.

Кадрова політика АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» орієнтована на забезпечення постійного професійного росту персоналу від робітничих спеціальностей до керівників всіх рівнів. Щороку на навчально-тренувальних полігонах проводиться конкурс професійної майстерності бригад дільниць електромереж. Відпрацьовується техніка безпеки виконання робіт, розширюється діапазон теоретичних знань та практичних навиків технічного персоналу. Центром освітньої діяльності у АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» є власний навчально - курсовий комбінат, який здійснює ліцензоване навчання, підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації персоналу з цілого ряду робітничих професій. Накопичений багаторічний досвід роботи та закладені традиції є надійним плацдармом для нового етапу розвитку та модернізації підприємства, де головним принципом роботи залишається надійність та безперебійність електропостачання споживачів, засновані на відповідальності та професіоналізмі персоналу.