Про компанію

Із 1 січня 2019 року Акціонерне Товариство «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» виконує функції виключно Оператора системи розподілу і є одним із провідних ОСР північного регіону України. У сферу його відповідальності входить:

  • керування системою розподілу;
  • відповідальність за якість і надійність електропостачання;
  • експлуатація та ремонт ліній електропередач, підстанцій та інших енергооб’єктів;
  • здійснення під’єднання та від’єднання від системи розподілу;
  • встановлення лічильників електроенергії та фіксація їх показів.

АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» забезпечує ліцензійну діяльність із розподілу електричної енергії на площі 31865 кв. км і гарантує безперервність і якість обслуговування 34501 км повітряних та 1696 км кабельних ліній електропередач різних класів напруги, обслуговує 550000 побутових та 13400 юридичних споживачів. Річний обсяг розподілу електричної енергії АТ – 1,7 млн МВт-год.

Основні пріоритети роботи АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» – це надійність, безперебійність та безпека енергопостачання. Саме вони покладені в основу «Плану розвитку системи розподілу АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на період 2020-2024 років», який передбачає не лише забезпечення розподілу електричної енергії споживачам області, а й покращення якості наданих послуг за рахунок оновлення та реконструкції електричних мереж. Для цього з 1 січня 2021 року АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» перейшло на рівень тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання, адже такі тарифи дають можливість значно збільшити капіталовкладення в електричні мережі. Так, цьогорічна Інвестиційна програма передбачає цілий комплекс заходів, спрямованих на залучення інвестицій з метою покращення показників якості електричних мереж та поліпшення їх технічного стану. Значна частина коштів Інвестиційної програми буде направлена на технічне удосконалення засобів обліку, впровадження телемеханізації та розвиток системи зв’язку, оновлення автотранспортної техніки, що забезпечить підвищення надійності та якості електропостачання споживачів, а також знизить рівень технологічних втрат при розподілі електроенергії. Також за допомогою сучасних інформаційних систем у Товаристві планують максимально автоматизувати бізнес-процеси.

Найбільша цінність АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» – кадровий потенціал. Товариство зібрало потужну команду професіоналів, залучило нових фахівців, які активно просувають стратегію компанії. А забезпечення стабільної та мотивуючої робочої атмосфери, яка стимулює розвиток, самореалізацію та кар’єрне зростання співробітників, давно стало однією з головних цілей Товариства. На сьогодні персонал АТ складає близько 3000 осіб, які працюють в головному офісі та 6 відокремлених підрозділах – Чернігівскому РЕМ, Прилуцькому РЕМ, Бахмацькому РЕМ, Ніжинському РЕМ, Корюківському РЕМ та Чернігівських МЕМ. АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» цінує своїх працівників, а тому надає їм комфортні умови роботи, можливість кар’єрного зростання, пропонує різноманітні мотиваційні програми. Головні риси, які неодмінно мають бути у кожного працівника Товариства – цілеспрямованість, проактивність і мотивація.

АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» з оптимізмом дивитись на свої перспективи. Наша мета – стати лідером із якості обслуговування споживачів серед споріднених підприємств не тільки регіону, а й всієї країни.