Слово Голови правління

Шановні панове!

Доступ до енергії лежить в основі людського комфорту, мобільності, економічного зростання. Це стосується практично всіх аспектів сучасного життя.

За свою довгу історію, що налічує понад століття, АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» перетворилося в одну з найпотужніших компаній у галузі енергетики України. Товариство надає послуги з розподілу електричної енергії, відповідає за безпечну, надійну та ефективну експлуатацію, технічне обслуговування та розвиток електромереж на території Чернігівської області.

Надійність, Безперебійність та Безпека енергопостачання - це завжди пріоритет номер один для нас.

2020 рік поставив новий виклик перед суспільством, пандемія COVID-19 змінила звичне життя, впливаючи на те, як ми жили, працювали, будували плани на майбутнє. Перед світом та Україною, дійсно, постали великі випробування – у сфері економіки й охорони здоров’я. Та найбільший виклик перед нами – залишитися людьми, які керуються цінностями добра та гідності.

Сьогодні ми працюємо над тим, щоб допомогти задовольнити потреби всіх, хто бореться з цією пандемією на передовій, а також тих, хто дистанціюється від суспільства вдома. Товариство, як і раніше, зосереджене на роботі по задоволенню попиту на електроенергію. На всіх наших підприємствах у Чернігівській області наші фахівці виконують свої професійні обов’язки, захищаючи себе та інших. Ми підтримуємо енергооб'єкти системи розподілу у технічно справному стані. Наші бригади електромонтерів цілодобово здійснюють оперативні роботи в межах території ліцензійної діяльності, до якої відносяться вся Чернігівська область та м. Славутич Київської області.

Для наших клієнтів ми запропонували свої дистанційні (онлайн – сервіси), які дозволяють відповісти та допомогти кожному з них.

Ми також допомагаємо постраждалим від COVID-19, надаючи фінансову допомогу медичним закладам Чернігівської області, які стикаються з безпрецедентними труднощами під час пандемії коронавірусу.

Незалежно від того, з якою кризою зіткнеться світ та Україна, працьовитий персонал АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» продовжить передавати енергію, необхідну для підтримки спільнот.

Що нас чекає в майбутньому? Ми зосереджені на забезпеченні енергонезалежності та надійності розподілу електричної енергії споживачам північних районів області, значна частина яких до 2019 року отримувала живлення від об’єднаної енергосистеми Білорусії.

Важливе значення має розвиток електричних мереж обласного центру та будівництво нової підстанції 110 кВ, яка розвантажить прилеглі енергорозподільчі об’єкти та повністю задовольнить потреби в електроенергії нових і вже існуючих споживачів.

Планом розвитку системи розподілу АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», починаючи з 2020 року передбачено початок робіт по підвищенню енергоефективності, за рахунок: реконфігурації розподільчих мереж, переходом на ступінь напруги 20 кВ замість електромереж напругою 10 кВ, автоматизації пристроїв РЗА та ПА, АСКУЕ, АСДТУ з метою впровадження в майбутньому інтелектуальних мереж у населених пунктах регіону.

Також нами враховані тенденції збільшення альтернативної енергетики до 2025 на 75,3 МВт або 35% (у порівнянні з 2018 роком) за рахунок приєднання електроустановок виробників електричної енергії до системи розподілу АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

Ми передбачаємо, що рушійною силою цього зростання стануть ключові фінансові інструменти - стимулююче тарифоутворення та інвестиційні програми. За підрахунками спеціалістів, інвестиційні проєкти є ефективними, оскільки кошти, вкладені в будівництво та реконструкцію, повертаються інвестору менш ніж за 10 років.

На нашу думку, дотримання цього шляху, безумовно, означає сталий розвиток електроенергетики Чернігівщини в рамках всієї країни. З огляду на це, ми працюємо в тісному діалозі з реальною економікою та громадським суспільством.

Шановні клієнти, партнери, друзі! Довіра, надана нам, не тільки мотивує нас, але і змушує постійно прагнути до вдосконалення виробничих процесів та найкращих результатів. Ми зробимо все можливе, щоб ви були винагородженні відповідно високою якістю наших послуг для підтримки вашого майбутнього зростання.

 

З повагою,
Голова Михайло Ільницький