АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»

«Піклуючись про себе, ми дбаємо про Вас»

Місія:

 Ми досвідчена енергокомпанія з легендарного краю. Розвиток – наша стратегія. Суспільні потреби – наш пріоритет. Корпоративні завдання – наш обов’язок. Сучасні технології та надійне партнерство – особливість АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО». Ефективне управління та відповідальність кожного працівника роблять неможливе можливим.

Цілі:

  • Стати лідером з якості обслуговування споживачів серед споріднених підприємств не тільки регіону, а й всієї країни. Сприяти успішності клієнтів, чим створити основу для довгострокового успіху нашого бізнесу.

  • Створити надійну та стабільну інфраструктуру системи розподілу електроенергії шляхом інвестицій в електромережі, автоматизації виробництва та впровадження інформаційних технологій у всі сфери діяльності.

  • Оптимізувати систему управління і виробничі бізнес-процеси, застосовуючи інноваційні рішення, для забезпечення передбачуваного доходу акціонерів.

  • Забезпечити стабільну та мотивуючу робочу  атмосферу, яка стимулює розвиток, самореалізацію, кар'єрне зростання співробітників, заохочуючи їхні практичні рішення та сміливі ідеї достойною винагородою за працю.

  • Інвестувати в суспільство, для якого ми працюємо, отже у наше власне майбутнє, створюючи безпечні і здорові умови, ефективно використовуючи ресурси та зберігаючи довкілля.