Всі новини
3 4 5 6 7
03 грудня 2021, 13:08
Прилуцький РЕМ: «Командний дух ми виховуємо в колективі!»
Люди, які ніколи не працювали в енергетиці, навряд чи уявляють, наскільки це непросто. Тому ми вирішили познайомити вас із нашими відокремленими підрозділами, працівники яких щодня прикладають максимум своїх зусиль, щоб забезпечити кожного споживача якісним і безперебійним електропостачанням. І розпочнемо із Прилуцького РЕМ,
30 листопада 2021, 11:12
Знову негода: працівники АТ «Чернігівобленерго» ліквідовують наслідки аварійних ситуацій у мережах
Погіршення погодних умов призвели до того, що в різних районах області почалися аварійні відключення на повітряних лініях електропередач – 19 ліній 10кВ виявилися повністю знеструмленими, іще 14 ліній – частково знеструмленими. Усього від них живиться 63 населених пункти області.
30 листопада 2021, 11:12
Гра, що поєднує науку і спорт: в АТ «Чернігівобленерго» пройшов онлайн-турнір із шахів
Зіграти унікальні партії і вибороти перемогу у колег-шахістів намагалися працівники АТ «Чернігівобленерго» – у жовтні та листопаді профспілковий комітет Товариства проводив онлайн-турнір із шахів, на який зареєструвалося 16 учасників.
24 листопада 2021, 08:47
Нова техніка АТ «Чернігівобленерго»: один із пунктів успішної трансформації в сучасну сервісну компанію
«Чернігівобленерго» почало трансформуватися в сучасну сервісну компанію, в якій багаторічний досвід поєднується з новітніми технологіями. І одним із пунктів цієї успішної трансформації стала закупівля нової техніки, яка значно покращила якість виконання робіт, підвищила мобільність персоналу компанії і, відповідно, оперативність його роботи на місцях.
24 листопада 2021, 01:14
Співпраця з закладами профтехосвіти: АТ «Чернігівобленерго» – найбільший замовник кадрів в області
Ще з 2008 року АТ «Чернігівобленерго» співпрацює з Чернігівським професійним ліцеєм залізничного транспорту. За останні роки на базі виробничих підрозділів Товариства практику пройшло понад 70 учнів ліцею і близько 40 із них залишилися працювати в компанії.
20 листопада 2021, 16:12
Аварійні відключення у мережах: працівники АТ "Чернігівобленерго" ліквідовують наслідки
20 листопада пориви вітру до 24 м/с призвели до того, що в різних районах області почалися аварійні відключення в мережах. На місця їх виникнення одразу ж виїхали бригади відокремлених підрозділів АТ «Чернігівобленерго».
3 4 5 6 7