Всі новини
1 2 3 4 5
27 серпня 2021, 09:55
Рюкзаки для майбутніх першачків: дітлахи енергетиків отримали від профспілкового комітету АТ «Чернігівобленерго» традиційні подарунки до 1 вересня
У перший день осені в усіх навчальних закладах нашої країни пролунають перші дзвінки, сповіщаючи про початок нового навчального року. 1 вересня – це, безперечно, свято кожного школяра, вчителів та батьків, а для першокласників – це ще й початок нового (дуже важливого і відповідального!) етапу в житті. І починати його потрібно, звісно ж, з позитивної ноти.
25 серпня 2021, 09:23
Жодної поразки у груповому етапі: футбольна команда керівного складу АТ «Чернігівобленерго» повернулася з Чемпіонату «ТОП Енергія-2021»
Із 17 до 21 серпня в Полтаві проходив XIV Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній «ТОП Енергія-2021». Змагалися за першість аж 16 команд, і серед них, звісно ж, команда АТ «Чернігівобленерго».
23 серпня 2021, 18:20
Привітання Голови правління АТ «Чернігівобленерго» Михайла Ільницького з Днем Незалежності України
Дорогі друзі! Від щирого серця вітаю вас із найбільшим державним святом – Днем Незалежності України! Цього року ми святкуємо вже 30-ту його річницю.
22 серпня 2021, 18:30
Привітання Голови правління АТ «Чернігівобленерго» Михайла Ільницького з Днем Державного Прапора України
Шановні українці! Сьогодні наша держава відзначає особливе свято – День Державного Прапора.
18 серпня 2021, 14:51
Гаряча пора для енергетиків: на території діяльності АТ «Чернігівобленерго» масово проводяться капітальні та поточні ремонтні роботи
Мабуть, немає жодного ЗМІ, яке влітку не писало б про аграріїв та лісівників, бо ж усі ми звикли, що саме для них це гаряча робоча пора. Однак не менш гаряча вона і для енергетиків. Із року в рік вимоги до якості та надійності електропостачання зростають, а отже треба їм відповідати. Тож не дивно, що зараз роботи із проведення капітальних та поточних ремонтів на обладнанні високовольтних підстанцій та повітряних лініях електропередач киплять чи не в кожному куточку області.
10 серпня 2021, 16:42
ЗМАГАННЯ НА КУБОК ІІ ЧЕМПІОНАТУ З ВОЛЕЙБОЛУ НА ВІДКРИТОМУ МАЙДАНЧИКУ: ЛІДЕРИ ЗМІНИЛИСЯ
У суботу, 7 cерпня, на спортивному майданчику АТ «Чернігівобленерго» відбувся ІІ Чемпіонат з волейболу на відкритому майданчику серед команд відокремлених і структурних підрозділів Товариства.
1 2 3 4 5