Шквальний вітер і грози на Чернігівщині наробили чимало лиха. Негода повалила десятки дерев та пообривала дроти. Станом на 10:00 через стихію були тимчасово знеструмлені 196 населених пунктів, 66 повітряних ліній 10 кВ. Найбільше постраждали Городнянський, Козелецький, Менський, Новгород-Сіверський та Ріпкинський райони. Причиною аварійних знеструмлень стали сильні пориви вітру, а також дерева та гілки, які падали на ЛЕП, обриваючи їх. Фахівці розподільної компанії намагаються якомога оперативніше відновити роботу електрообладнання. Задіяно 71 бригаду, 171 робітників та 78 одиниць техніки.

  Просимо з розумінням поставитися до ситуації та вкотре нагадуємо: якщо ви стали свідком пошкодження електрообладнання або ж побачили обірваний провід – одразу ж телефонуйте до кол-центру АТ 'Чернігівобленерго': 0 800 210 310 та (0462) 772-901 - пункт меню 1 - повідомити про аварію. Лінія працює цілодобово!

  Не наближайтеся до обірваного проводу ближче, ніж на 8 м, адже він може бути під напругою. Попередьте оточуючих про небезпеку, щоб інші люди не потрапили під дію електричного струму.