Увага

Переукладення договорів

До кол-центру АТ «Чернігівобленерго» часто надходять запитання стосовно укладення та переукладення договорів про надання послуг із розподілу електроенергії.

– Де ж споживач може ознайомитись із текстом договору, отримати бланк заяви-приєднання до умов публічного договору та бланк паспорту точки розподілу?

Відповідаємо: з усіма цими документами можна ознайомитися на нашому офіційному веб-сайті – пункт меню «Споживачам/ Новий ринок» або за посиланням chernihivoblenergo.com.ua/consumers/new_market.

– Яка процедура укладення договору з особою, що вступає у спадщину?

Загальний алгоритм укладення договору з особою, яка вступає у спадщину, суттєво не відрізняється від звичайного, але слід звернути увагу на деякі моменти. Якщо розпочато процедуру вступу у спадщину, слід додати документ, який підтверджує факт відкриття спадкової справи. У цьому документі має бути зазначена особа, що укладає договір, як претендент на спадщину. У такому випадку укладається договір, термін дії якого обмежується терміном вступу у спадщину. Якщо ж процедура вступу у спадщину не розпочата, слід розпочати її якомога швидше.