З метою виконання Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 року № 866 АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» повідомляє про проведення відкритого громадськ ого обговорення (відкритого слухання) з питання узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електроенергії з 1 січня 2020 року.

Тарифи на розподіл електричної енергії розглядаються та затверджуються відповідними постановами НКРЕКП.

На підставі постанови НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175 «Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії» АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» були зроблені відповідні розрахунки та визначені прогнозні рівні тарифів на послуги з розподілу електричної енергії.

Пропозиції та зауваження до Проекту перегляду структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії просимо надавати до 20 вересня 2019 року у письмовому вигляді на адресу: АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», вул. Гонча, 40, м. Чернігів, 14000 та в електронному вигляді на e-mail: kanc@energy.cn.ua

Звертаємо Вашу увагу, що пропозиції та зауваження до проекту перегляду структур та рівнів тарифів повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.

Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

Після прийняття та обробки усіх зауважень та пропозицій будуть проведені відкриті громадські обговорення (відкриті слухання). Громадські обговорення відбудуться 24 вересня 2019 року о 15 годині за адресою м. Чернігів, вул. Гонча,40.

Обгрунтування АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» щодо проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01.01.2020 року

Протокол громадського обговорення