Шановні споживачі!

 

На виконання Постанови НКРЕКП України № 1297 від 21.07.2016р., АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» повертає кошти, сплачені населенням за первинну параметризацію засобів обліку в період з 01.11.2015 по 01.03.2016 р.р. Для цього Вам необхідно звернутись з відповідною заявою на ім’я директора комерційного товариства за адресою: м. Чернігів, вул. Гонча, 40, кабінет 127

В заяві необхідно вказати прізвище, ім’я по батькові особи, з якою укладений договір про користування електроенергією, адресу, контактний телефон, особовий рахунок (наведено в квитанціях на оплату за спожиту електроенергію) та дату програмування лічильника (наведена в протоколі параметризації). Крім того, до заяви необхідно обов’язково додати документ, що підтверджує здійснення платежу за параметризацію.

Бланк заяви можливо завантажити з сайта компанії за цим посиланням та разом з необхідним комплектом документів за умови віддаленості розміщення населеного пункту надіслати поштою.

Після отримання заяви разом з підтверджуючими оплату документами – кошти будуть зараховані на Ваші особові рахунки в якості оплати за спожиту електроенергію.

Довідки за телефонами 0 800 210-310

 

Адміністрація АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»