Переваги споживання електроенергії в нічнийчас

На виконання Протокольного рішення №14 відкритого засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (витяг з протоколу від 04.06.2015р. №39) АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» доводить до Вашого відома інформацію про переваги споживання електроенергії в нічний час.
В умовах дефіциту газу, вугілля, мазуту для роботи теплових електростанцій, які забезпечують збалансовану роботу Об’єднаної енергосистеми України, важливим є вирівнювання графіків виробництва та споживання електричної енергії.
Споживання енергоресурсів (вугілля, мазут, газ) для вироблення електроенергії менше при рівномірному навантаженні. Це означає, що вирівнювання режиму роботи електростанцій дозволить економити і в кінцевому випадку скоротити споживання природних ресурсів зараз та забезпечити безперебійне електропостачання в майбутньому.
Звертаємося до Вас з проханням зменшити споживання електричної енергії в пікові періоди доби ранкові години (8-10 год.) та вечірні години (18-22 год.), та збільшити споживання електроенергії в нічний час для забезпечення сталої роботи теплових та атомних електростанцій.
Водночас, для заощадження коштів, пропонуємо Вам перейти на розрахунки за спожиту електроенергію по тарифах, диференційованих за періодами часу, та встановити електронний багатотарифний прилад обліку електричної енергії. Використовуючи нічний тариф з 23:00 до 7:00 год. для побутових потреб, Ви зменшите свої витрати за спожиту електроенергію майже на 50%.
 
Тарифні коефіцієнти для юридичних осіб та фізичних осіб підприємців:
Тип лічильника
Період часу
Нічний
Денний
Напівпіковий
Піковий
Двотарифний
Тарифний коефіцієнт
0,35
1,8
-
-
Трьохтарифний
0,25
-
1,02
1,8
 
Тарифні коефіцієнти для населення:
Тип лічильника
Період часу
Нічний
Денний
Напівпіковий
Піковий
Двотарифний
Тарифний коефіцієнт
0,5
1
-
-
Трьохтарифний
0,4
-
1
1,5
 
Детальну інформацію про існуючі типи багатотарифних лічильників та процедуру їх встановлення Ви можете знайти на офіційному сайті АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» або зателефонувавши до колл-центру Товариства за телефоном: 0-800-210-310.
Пам’ятайте, що енергетична безпека Чернігівщини та України залежить від кожного з нас! Збережемо разом світло та затишок в наших оселях!
 
З повагою,

Адміністрація АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»