Передача показів електролічильників за допомогою автовідповідача.

Багатоканальний телефонний номер 0462 772 902 працює виключно у автоматичному режимі і призначений для збору показів електролічильників побутових споживачів електроенергії.

Даний спосіб передачі показів є одним з найпростіших і найдоступніших для широких верств населення, а тривалість процедури передачі показів – близько 1 хвилини.

Єдина вимога для користування даним сервісом – телефонний апарат повинен підтримувати «тоновий» набір (тобто має бути оснащений кнопковою панеллю для набору номерів) і переведений в даний режим роботи. Більшість кнопкових апаратів переводиться в режим «тонового» набору натисканням під час дзвінка кнопкою «*», а мобільні телефони вже автоматично переведені в цей режим.

Як користуватися даним сервісом.

Насамперед, треба заздалегідь знати номер свого особового рахунку (складається з 9 цифр) та актуальні покази лічильника.

Правила набору номера.
Для користувачів стаціонарних телефонів:

-   що мешкають у м. Чернігів та Чернігівському районі, номер набирається без префіксу (772-902);

-    що мешкають у Чернігівській області, номер набирається з префіксом 0-22 (0-22-772-902);

Для користувачів, які користуються мобільними телефонами або стаціонарними та знаходяться за межами Чернігівської області – 0462-772-902 

Користування голосовим меню самообслуговування.

Набравши телефонний номер ви почуєте привітання, пропозицію перевести телефонний номер в тоновий режим та натиснути «1» для передачі показів електролічильника.

Після цього Вам буде запропоновано ввести номер особового рахунку та натиснути «#». Потім автовідповідач вголос відтворить кожну введену цифру, якщо цифри названо вірно, слід натиснути «#», якщо потрібно щось змінити – натискаємо «*».

Далі система перевіряє наявність введеного особового рахунку в базі даних.

У разі наявності особового рахунку система пропонує ввести покази лічильника та натиснути «#». Аналогічно попередній процедурі автовідповідач вголос відтворює кожну цифру показів, якщо цифри введені Вами вірні – натискаємо «#», якщо їх треба змінити – «*». Якщо використовується засіб обліку електроенергії, диференційований за зонами доби, система запитує покази по кожній з зон.

На цьому процедура передачі показів електролічильника завершується.

Ознайомитися з процесом передачі показів електролічильника через автовідповідач Ви можете також за допомогою нашої інфографіки: