За допомогою Telegram-месенджера споживачі можуть передавати покази лічильника

На даний момент ПАТ «Чернігівобленерго» надає широкий спектр можливостей побутовим споживачам для передачі показів лічильників. Так, у останніх наших публікаціях вже йшлося про можливості передачі показів за допомогою Viber та про введення в роботу додаткової багатоканальної телефонної лінії (номер телефону у м. Чернігові – 772-901). А зараз створена ще одна можливість за допомогою месенджера Telegram. 

 

Як користуватися сервісом.

Що необхідно знати побутовим споживачам ПАТ «Чернігівобленерго» для того, щоб передати покази електролічильника за допомогою месенджера Telegram – читайте нижче.

 1. Насамперед – треба знати дев’ятизначний код особового рахунку (зазначено у платіжних документах)

  та мати підключений до мережі Internet пристрій з встановленим додатком Telegram. 

  Приєднатися до нашого Telegram-боту можна наступними способами:

  відкрити додаток Telegram, у рядку «Пошук» набрати латинськими символами  ChernigivOEbot або ChOE-bot (без пробілів) та обрати потрібний канал.

   

   

  за допомогою сканера QR-кодів відсканувати код та приєднатися до нашого Telegram-боту;

  перейти за посиланням tg://resolve?domain=ChernigivOEbot

  Після вибору боту відкриється діалог, який слід активувати, натиснувши кнопку «Розпочати» (або «Старт»).

  Для передачі показів лічильника слід натиснути кнопку «Передача показів» і далі керуватися підказками боту.

  Після того, як користувач натисне кнопку «Передача показів» бот запропонує ввести 9-значний код особового рахунку, який складається лише з цифрових символів без пробілів та інших розділяючих знаків. Активна операція (що виконується на даний момент) у меню позначена символами « >> »

  Наступний крок – введення показів лічильника електроенергії. Система автоматично визначає кількість зон лічильника по введеному 9-значному коду особового рахунку.

  Після введення показів бот пропонує зберегти введені покази. Дана операція є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ!

  У разі успішного завершення процедури передачі показів Telegram-бот повідомляє: «Дякуємо! Введені Вами покази ПЕРЕДАНІ В ОБРОБКУ»

   

  До речі, кількість сеансів передачі показів не обмежена, тому Ви можете допомогти з передачею показів тим, хто цього потребує.