АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» УДОСКОНАЛЮЄ СЕРВІС «ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ» ДЛЯ НЕПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відтепер, окрім можливості передати покази електролічильника, користувачі сервісу «Особистий кабінет» матимуть можливість: - отримувати інформацію про зареєстровані тимчасові перерви в електропостачанні (а також причину та термін відновлення електропостачання); - переглянути персональну інформацію, у т.ч. і про засіб обліку електроенергії; - отримати рахунки за розподіл електричної енергії, за перетікання реактивної електричної енергії в електронному вигляді (також зберігається архів рахунків за попередні періоди); - контролювати платежі за використану електроенергію.

До переваг також слід віднести можливість приєднання декількох особових рахунків до одного облікового запису. Сервіс містить детальну інструкцію для користувачів послуги – за посиланням.

Тож, у період введених карантинних заходів ця послуга стане в нагоді широкому спектру непобутових споживачів електроенергії.

Контакти працівників РЕМ (адреса електронної пошти, телефони) з питань активації в особистому кабінеті та передачі даних знаходяться тут .

УВАГА! З МЕТОЮ БЕЗПЕЧНОГО КОРИСТУВАННЯ СЕРВІСОМ ВАМ НЕОБХІДНО ЗМІНИТИ ПАРОЛЬ У СИСТЕМІ!

Бажаємо Вам приємного дня!

Юридичні особи