Риболовля – найбільш популярне хобі у світі, яке, без сумніву, об’єднує людей різного віку, статі та національності. Це не лише спортивне захоплення, а й спосіб поринути в релакс та відпочити від повсякденних турбот. Тож не дивно, що і серед енергетиків є чимало затятих рибалок. Однак два роки поспіль своїми новими знаряддями для риболовлі, методами лову, особистими досягнення та смачними рецептами приготування риби поділитися вони могли хіба що у розповідях та фото, адже востаннє змагання з риболовлі та приготування рибної юшки профспілковий комітет АТ «Чернігівобленерго» проводив ще у 2021 році. Тоді все було інакше… І такі змагання влаштовувалися найперше для розваги, приємного спілкування і відпочинку. Цього ж року основною метою рибальських змагань став збір благодійних коштів на потреби наших колег-енергетиків, які боронять сон і мирне життя українців на передовій.

– Ми довго думали, чи варто проводити такі змагання, – зізнається голова профспілкового комітету АТ «Чернігівобленерго» Іван Тимошенко. – Здавалося, для них не час, та й місце проведення обрати доволі складно – чимало водойм, які могли б підійти для цього, до цього часу залишаються недообстеженими у плані наявності вибухонебезпечних предметів. Однак, як показала практика, саме такі масові заходи дають гарну можливість допомогти військовим, адже під час них ми збираємо пожертви на необхідні для наших захисників речі. Тож вибір було зроблено.

Взяти участь у змаганнях з риболовлі та приготування рибної юшки зголосилося аж 13 команд – 12 команд структурних та відокремлених підрозділів АТ «Чернігівобленерго» та команда ТОВ «Енера Чернігів».

– Радує, що й цю ініціативу підтримало так багато людей. Адже це гарна можливість поспілкуватися в неформальній обстановці, обговорити наболілі питання, просто відпочити і головне – допомогти тим, завдяки кому ми можемо хоча б час від часу отак-от збиратися разом, – наголосив Голова правління АТ «Чернігівобленерго» Сергій Фелик.

Розпочалися змагання, звісно ж, із жеребкування. Саме з його допомогою було визначено сектори риболовлі для кожної з команд. Сама ж риболовля стартувала о 6.30 і вже на першій хвилині було визначено першого переможця – володаря призу за першу впійману рибу. Ним став Ігор Харченко (Чернігівський РЕМ).

4 години «чаклування» біля річки і ось судді вже проводять контрольне зважування улову. За його результатами маємо іще чотирьох переможців. Власником кубку за найбільшу впійману рибу став працівник дирекції технічної Валерій Сенькович, а лідерами за загальною вагою улову:

1 місце – команда Дирекції технічної;

2 місце – команда Дирекції комерційної;

3 місце – команда Чернігівських МЕМ.

А ще за дві години судівська колегія переходить до оцінювання смачної і цікавої частини змагань – обрати її учасники мали не лише найкращу на смак юшку, а й найвдалішу презентацію цієї традиційної рибальської страви. Завдання, погодьтеся, не з простих, адже усі 13 юшок і 13 презентацій були настільки різними, що зійтися в думках було досить важко. Усе вирішили цифри – оцінювалося і перше, і друге за 10-бальною шкалою. У результаті визнання за найкращу рибну юшку отримала команда Чернігівського РЕМ, а найкреативнішими рекламниками цієї страви – команда Дирекції із забезпечення діяльності.

– Ми дуже раді, що цей захід так порадував наших колег. А ще дозволив покласти до профспілкової скриньки пожертв додаткових 16 тисяч гривень, – каже Іван Тимошенко. – Ми постійно цікавимось потребами наших хлопців і намагаємось по максимуму їм допомогти, тож і ці гроші обов’язково стануть у нагоді. Кожен воїн (і не лише енергетик!) має постійно відчувати, що про нього пам’ятають, за нього переживають і завжди готові йому допомогти. Знайдіть збір, якому довіряєте, і задонатьте, нехай і не багато. Якщо кожен вкладе у наше спільне майбутнє бодай крихту, це майбутнє у нас точно буде!