5 серпня заступник директора технічного з низьковольтних мереж АТ «Чернігівобленерго» Сергій Переверза та начальник оперативно-диспетчерської служби підприємства Роман Горкавий зустрілися з Радою Чернігівської обласної організації ветеранів України.

– Наша організація об’єднує ветеранів Другої світової війни, інших локальних війн та воєнних конфліктів, ветеранів праці, дітей війни, ветеранів військової служби та інших. Її головне завдання – у співпраці із владою забезпечити соціальний захист усіх цих категорій. Усього у Чернігівській області більш ніж 310 тисяч пенсіонерів, до нашої організації входить 193 тисячі. У різних населених пунктах вони мають своїх голів, які добре знають усі їхні потреби та проблеми. Ми також дуже часто виїжджаємо у села і цікавимось життям цих людей на місцях, – розповів голова Чернігівської обласної організації ветеранів України Анатолій Скуратович. – А тому в нинішній час не могли не торкнутися теми електропостачання, адже від нього безпосередньо залежить комфорт людей.

Запитань до енергетиків у ветеранів виникло чимало: які саме функції виконує АТ «Чернігівобленерго» як оператор системи розподілу, в якому стані перебувають електромережі області зараз, за яким принципом розробляються і діють Графіки погодинних відключень (ГПВ) і чому не всі побутові споживачі включені у їхні черги, як захистити свої побутові прилади від виходу зі строю у випадку стрибків напруги ну і, звісно ж, на що очікувати далі.

– АТ «Чернігівобленерго» – компанія соціально спрямована і соціально відповідальна, а тому ми завжди готові до діалогу зі своїми споживачами, – говорить Сергій Переверза. – Питання, які цікавили ветеранів, доволі типові для нинішнього часу, однак, якщо є потреба іще раз їх прояснити, ми раді в цьому допомогти. На жаль, не можемо дати жодних прогнозів на майбутнє, адже з постійними атаками ворога на енергоінфраструктуру спрогнозувати, якою буде ситуація в енергосистемі навіть у найближчий час, просто неможливо. Зі свого боку енергетики роблять усе можливе, щоб захистити об’єкти електропостачання і якомога швидше відновити їх у випадку пошкоджень. Усі готуємось до гіршого, однак сподіваємось на наших військових, а значить – на краще!