![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/golovna.jpg)
Мистецтво вишивки без перебільшення існує стільки ж, скільки і людська цивілізація. Для українців же воно спокон віків було не просто народним ремеслом, а справжньою національною традицією. Вишиті гобелени і килими, верхній одяг і скатертини, серветки і рушники, пояси і сумочки, щоденний і святковий одяг – все це свого часу наші пращури обов’язково прикрашали вишивкою. А в ній були зашифровані сакральні символи, що зберігають історію народу. Не дарма кажуть, що вишивка – неначе стародавній літопис, який може переповісти минуле кожного регіону України.
Щоправда, сучасна вишивка уже давно перетворилася більше на приємне хобі. Психологи стверджують, що ця справа ідеально заспокоює і напрацьовує в людині такі риси, як наполегливість та акуратність. Не дивно, що і серед енергетиків чимало любителів посидіти з голкою над полотном. Цього року всі свої найкращі творіння майстри і майстрині «Чернігівобленерго» показали на загал – до Всесвітнього дня вишиванки профспілковий комітет товариства провів Конкурс вишивки.
– Роботи на конкурс ми почали приймати ще з 10 лютого. Узяти в ньому участь міг будь-який член профспілки. Головне – щоб його робота була виконана власноруч і відповідала заданій темі – «Українські мотиви», – говорить голова профспілкового комітету АТ «Чернігівобленерго» Іван Тимошенко. – Усього в нас було 34 учасниці з різних структурних і відокремлених підрозділів товариства, які надали на конкурс аж 72 роботи! Розділити їх ми вирішили на три категорії – картини, рушники та сорочки. А в кожній визначали три призових місця. До речі, ті, кому вони дісталися, отримали не просто визнання найкращих майстринь чи майстрів, а ще й грошові призи.
Ось тільки визначитися з переможцями конкурсу було доволі непросто, адже кожна з робіт, безперечно, унікальна і по-своєму гарна. Та врешті-решт думки комісії, до якої входило керівництво компанії та очільники дирекцій, таки зійшлися. Отож, результати!
У категорії «картини» (всього на конкурсі їх було представлено 30 штук) призові місця розділилися так:
1 місце – Лариса Кошель (прибиральниця службових приміщень групи господарського забезпечення Чернігівського РЕМ);
2 місце – Оксана Кияшко (керівник групи формування корисного відпуску Бахмацького РЕМ);
3 місце – Ірина Сімушева (інженер 1 категорії інформаційно-консультаційного центру апарату управління).
У категорії «рушники» (всього їх було 26):
1 місце – Наталія Чемен (заступник начальника служби розподільних мереж апарату управління);
2 місце – Андрій Олійник (старший майстер Корюківського РЕМ);
3 місце – Олена Попаненко (інженер 2 категорії виробничо-технічної служби апарату управління).
У категорії «сорочки» (всього – 16 робіт):
1 місце – Олена Катіман (інженер служби релейного захисту і автоматики апарату управління);
2 місце – Дарія Гладченко (адміністратор відділу прийому замовлень Сервісного центру обслуговування клієнтів);
3 місце – Наталія Ореховська (технік (з розрахунків) 2 категорії Корюківського ЦОК ТОВ «Енера Чернігів»).
А ось так званий «приз глядацьких симпатій» дістався техніку (з розрахунків) Прилуцького ЦОК ТОВ «Енера Чернігів» Марині Шинкаренко за велику ляльку-мотанку, виконану за всіма українськими традиціями.
Щоб усі бажаючі могли насолодитися творчістю своїх колег, виставку з конкурсних робіт вирішили залишити іще на кілька днів, тож хто ще не встиг, ласкаво просимо!
Взагалі ж віддати належне Всесвітньому дню вишиванки зміг кожен працівник АТ «Чернігівобленерго», адже 20 травня, у саме свято, яке щорічно відзначається у третій четвер травня, всі енергетики домовилися прийти на роботу у своїх святкових вишитих сорочках. І це доволі символічно. Всесвітній день вишиванки – свято відносно молоде і поки що навіть не офіційне, але його вже полюбили всі українці, адже воно сприяє культурному відродженню всієї нашої нації і, як ніяке інше, демонструє нашу єдність.
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото1.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото2.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото3.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото4.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото5.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото6.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото7.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото8.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото9.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото10.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото11.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото12.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото13.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото14.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото15.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото16.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото17.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото18.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото19.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото20.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото21.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото22.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото23.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото24.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото25.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото26.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото27.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото28.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото29.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото30.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото31.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото32.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото33.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото34.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото35.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото36.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото37.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото38.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото39.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото40.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото41.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото42.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото43.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото44.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото45.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото46.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото47.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото48.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото49.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото50.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото51.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото52.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото53.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото54.jpg)
![](/sites/default/files/company_news/2021-05-21/фото55.jpg)