11.09.2020
Про проведення відкритого обговорення проекту структури та рівня тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01.01.2021р.

З метою виконання Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 року № 866 АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» повідомляє про проведення відкритого громадського обговорення (відкритого слухання) з питання узгодження структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електроенергії з 1 січня 2021 року.

Тарифи на розподіл електричної енергії розглядаються та затверджуються відповідними постановами НКРЕКП.

На підставі постанови НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175 «Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії» АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» були зроблені відповідні розрахунки та визначені прогнозні рівні тарифів на послуги з розподілу електричної енергії.

Пропозиції та зауваження до Проекту перегляду структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії просимо надавати до 21 вересня 2020 року у письмовому вигляді на адресу: АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», вул. Гонча, 40, м. Чернігів, 14000 та в електронному вигляді на e-mail: kanc@energy.cn.ua

Звертаємо Вашу увагу, що пропозиції та зауваження до проекту перегляду структур та рівнів тарифів повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.

Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

                Після прийняття та обробки усіх зауважень та пропозицій будуть проведені відкриті громадські обговорення (відкриті слухання).

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед населення України та з метою дотримання та виконання вимог закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» відкрите обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік відбудеться в режимі відеоконференції на Платформі Skype  23 вересня 2020 року о 15 годині.

Особам, які надали зауваження та пропозиції до проєкту тарифів, за 3 робочі дні до проведення відкритого обговорення Товариством буде направлено листи-запрошення щодо проведення відкритого обговорення в режимі відеоконференції.  Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні, можуть подати заявки про участь у такому обговоренні до Товариства не пізніше як за 2 дні до проведення відкритого обговорення проєкту тарифів. Для участі у відкритому обговоренні заявки приймаються в електронному вигляді на електронну адресу: kanc@energy.cn.ua. У повідомленні про бажання приймати участь у відкритому обговоренні необхідно обов’язково вказати електронну адресу, яка буде ідентифікатором для відеоконференції.

            Результати обговорення будуть оформлені відповідним протоколом та оприлюднені на офіційному сайті АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

Обгрунтування АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» щодо проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01.01.2021 року