Кол-центр:
0 (800) 210-310

Передача показів електричного лічильника через SMS-повідомлення

    Протягом останніх місяців збільшилася кількість споживачів електричної енергії, які активно користуються послугами кол-центру АТ «Чернігівобленерго». За допомогою інтерактивного меню (IVR) або операторів кол-центру користувачі можуть передавати показники лічильника електроенергії, дізнатися про тимчасові перерви у електропостачанні, суму оплати за використану електроенергію та з’ясувати інші питання стосовно роботи Товариства.

   Одними з факторів, що істотно вплинули на збільшення кількості звернень до кол-центру, стали зміни тарифів та внесення змін до Правил користування електричною енергією для населення (ПКЕЕН). Так, зокрема, пунктом 21 ПКЕЕН передбачено, що показники лічильника , які знімаються не на початок місяця, є вихідними даними для визначення показів на перше число календарного місяця шляхом додавання/віднімання середньодобового споживання, помноженого на кількість днів (діб) між датою зняття показів та першим числом календарного місяця. Середньодобове споживання визначається виходячи з даних про покази засобу обліку, зафіксовані між двома послідовними зняттями, та кількості днів між цими зняттями показів.

   Враховуючи той факт, що кількість побутових споживачів електроенергії складає близько 550 тис., а на початок місяця зняти таку кількість показників нема можливості з об’єктивних причин, кожен абонент намагається надати показники у телефонному режимі.

   Звичайно ж, це значне навантаження на канали зв’язку та операторів кол-центру, внаслідок чого у абонентів можуть виникнути складнощі зі з’єднанням у телефонному режимі. Враховуючи цей момент, для споживачів електричної енергії створено ряд альтернативних можливостей для передачі показів лічильників, серед яких:


   Якщо при розрахунках використовується багатотарифний лічильник електроенергії, формат SMS-повідомлення наступний:

 

 

- приватний кабінет на веб-сайті ПАТ «Чернігівобленерго», де можна не тільки передати покази лічильника, а й отримати всю інформацію по розрахунках за електроенергію, у т.ч. й рахунок;

http://chernigivoblenergo.com.ua:1080/abon_cabinet

- передача показів лічильника через IVR (інтерактивне голосове меню) без участі оператора.